Reklamı Kapat

Gülümse Yeter 10. Bölüm Son Sahne

Gülümse Yeter’ in 9. bölümünde; Gömüde istediğini bulamayan Özdemir’ler hayal kırıklığıyla başbaşa kalırlar. Hasan evi delik deşik eden Lütfü ve Emre’den intikamını yine kazma küreklerle alır. İnşaatlara patron olarak gitmeye alışkın Lütfü kariyerine amele olarak devam edecektir.

Özdemir’leri çalıştırmakta kararlı olan Hasan Efendi için sıra Yasemin’e gelir. Yasemin’in de bir an önce iş bulup çalışmasını, aileye destek olmasını ister. Bugüne kadar hiç çalışmamış Yasemin için zorlu bir süreç başlar. Sarp ve Yasemin gün geçtikçe birbirlerine yakınlaşırlarken, Gül de hastanede Seçil ve Kemal arasında verdiği mücadeleyi Sarp’ın yardımıyla unutmak ister.

Sarp, Gül’ün teklifini gayet olgun bir şekilde reddeder. Sarp, Gül’ün elini kendi elinin üzerinden alırken Yasemin görür. Yasemin ise olayı tam tersinden anlar, Sarp’ın Gül’ün elini tuttuğunu düşünür ve sinirlenir. Yasemin ve Sarp’ın arasına iki günlük bir uzaklık girer. Sarp, Yasemin neden böyle yaptığına anlam veremeyerek kıskançlık krizine girmiştir.

Sarp yaşadıklarını ve düşündüklerini Yasemin’e anlatır. Kaçan kovalanır taktiği işe yaramıştır ve Yasemin bu durumdan çok hoşnut kalmıştır.

gulumseyeterizlenet-gulumse-yeter-10-bolum-son-sahne-izle

Gülümse Yeter izle, Gülümse Yeter Son Bölüm Fragmanı izle