Gülümse Yeter 23. Bölüm Fragmanı izle (10.01.2017)

Dizinin 23. bölümünde Sarp annesinin doğum günü için annesine hediye almak ister ve bu konuda Yasemin’den yardım ister. İkili beraber alışverişe çıkar. Fakat gittikleri mağazada onları bir sürpriz bekler, mağazanın alışveriş kampanyası vardır ve talihliler onlar olur, ikili bir akşam yemeği kazanır.

Kemal Gül’le konuşmak ister, fakat Gül Kemal’den kaçmak için elinden geleni yapar. Kemal sonunda Gül’ü depoya kilitler ve onunla konuşmaya çalışır. Gül yine orada durmak istemez, Kemal onu sevdiğini itiraf eder, Gül şaşırır.

Sarp ile Gül buluşacaklardır, fakat Sarp Yasemin’le kazandıkları ödüle gitmek zorunda kalır ve Gül’e gelemeyeceğini söyler. Yasemin hazırlanır ve Sarp’la yemeğe gider. Sarp Yasemin’i süslenmiş görünce ondan çok etkilenir.

Nermin evde can sıkıntısından Ayten’in falına bakar, Ayten ona inanınca konu komşu toplanıp Nermin’e fal baktırmaya gelir. Nermin yeni bir gelir kapısı elde etmiştir.

Lütfü Hasan Efendi’nin bahçesinde gömülü hazine olduğunu düşünerek onun bahçesini kazmaya başlar, oğlu da ona yardım eder, fakat ikili Hasan Efendi’ye yakalanır. Daha sonra yanlış yeri kazdıklarını anlayınca evin temelini kazarlar ve bir kutu bulurlar. Bu sırada yine Hasan Efendi onları iş üzerinde yakalar.

Merak edilenler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalınız. Gülümse Yeter dizisi her Salı akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

gulumseyeterizlenet-gulumse-yeter-20-bolum-1-fragmani-izle-son-bolum-izle

Gülümse Yeter 23. Bölüm Fragmanı izle, Gülümse Yeter Son Bölüm fragmanı izle