Reklamı Kapat

Havaya girme Sarp, konuya gir!

“Gülümse Yeter”in 7. bölümünde; Sokak ortasında aniden Sarp’ı öpen Yasemin, duygularını apaçık belli etmiştir. Neye uğradığını şaşıran Sarp’ın kafası karışır, hisleri birbirine girer. Olayın üstüne Sarp Yasemin’e duygularının karşılıksız olduğunu belirtmek için ona abisi sayıldığını söyler fakat Yasemin için bu yeterli değildir.

Yasemin ve Gül’ün arasında kalan Sarp için şimdi duygularını sorgulama zamanıdır. Cem durumu fırsata çevirmeye çalışır. Yasemin’e yaptığı büyük sürprizle sevgisini kazanmaya çalışır. Seçil’in gelmesiyle gerçeklerle yüzleşen Gül, hastanede bir sürprizle daha karşılaşır. Kemal’in kendini affettirme çabaları Gül’ün işini daha da zorlaştırırken, bir taraftan da mesleğine tutunmaya çalışır.

Ayten’in grevinin devam etmesiyle ev işleri Nermin’in başına bela olur. Bu grevin acısını da sözünden geri adım atmayan Hasan Efendi çeker. Ansızın evde karşılaştıkları beklenmeyen misafir, Özdemir’leri yeni bir maceranın içine atar. Bu macerada Lütfü için yeni bir umut ışığı doğar.

gulumseyeterizlenet-gulumse-yeter-7-bolum-sahneler-sarp-yasemin