Reklamı Kapat

Yasemin, Sarp’a bir adım daha yaklaşıyor!

“Gülümse Yeter”in 6. bölümünde; Yasemin ve Sarp, Yasemin’lerin eski evine giderek bir maceraya atılırlar.

Yasemin’in dedesi ile olan hatıralarını almak isterler fakat güvenlik görevlisi içeri yabancıların girdiğini fark eder ve işler bir anda karışır. O anda duygularını Sarp ile paylaşacak olan Yasemin için işler biraz ters gitmiştir. Kaçarken kapıdan atlamak zorundadırlar ve bu iş o kadarda kolay değildir. Kapıdan kolayca atlayan Sarp aşağıda Yasemin’i bekler. Yasemin atlamaktan korkar üstelik çantası da demire takılmıştır. Son şans olarak Sarp’ın kucağına atlayan Yasemin bu hareketle ikilinin arasında bir yakınlaşmaya sebep olmuştur.

Bu macera ikisini daha da yakınlaştırır. Yasemin artık Sarp’a olan duygularına karşı koyamaz hale gelmiştir.Daha mesafeli olan Sarp ise bir şekilde kendini hep Yasemin’in yanında ona yardım ederken bulmaktadır. Sarp’ın kovulması aile içinde şok etkisi yaratırken Cem’in babası Sezai de bu kararı sorgular.

Cem’in Sarp’ı şirketten uzaklaştırma planı işleyecek midir? Kemal’le ilgili gerçekleri öğrenen Gül yıkılmıştır, çok sevdiği işinden bile uzak kalarak gerçeklerden kaçmaya çalışır. Kemal ise Seçil’le olan ilişkisini Gül’e açıklama derdindedir.

Faturaları gören Hasan Efendi ise, hemen evle ilgili tasarruf tedbirleri alarak iki aileyi de bunlara uymaya zorlar. Bir yandan da Lütfü’yü gerçek bir işe sokma derdindedir. Ayten’in iş yapmama grevi sürerken kabak Nermin’in başına patlar.

gulumseyeterizle-gulumse-yeter-son-bolum-izle-gulumse-yeter-son-bolum-fragman-izle