Reklamı Kapat

Yasemin Sarp’ı öptü!

“Gülümse Yeter”in 6. bölümünde; Yasemin ve Sarp, Yasemin’lerin eski evine giderek bir maceraya atılırlar.

Yasemin’in dedesi ile olan hatıralarını almak isterler fakat güvenlik görevlisi içeri yabancıların girdiğini fark eder ve Yasemin ve Sarp kaçarken albümü düşürürler.
Bu macera ikisini daha da yakınlaştırır. Yasemin artık Sarp’a olan duygularına karşı koyamaz hale gelmiştir.Daha mesafeli olan Sarp ise bir şekilde kendini hep Yasemin’in yanında ona yardım ederken bulmaktadır.
Yasemin sabah kalktığında isminin yazılı olduğu bir zarf görür ve zarfın içerisinden albüm çıkar. Yasemin bunu Sarp’ın yaptığını düşünerek ilanı aşk eder.

Sarp’ın kovulması aile içinde şok etkisi yaratırken Cem’in babası Sezai de bu kararı sorgular.

Cem’in Sarp’ı şirketten uzaklaştırma planı işleyecek midir? Kemal’le ilgili gerçekleri öğrenen Gül yıkılmıştır, çok sevdiği işinden bile uzak kalarak gerçeklerden kaçmaya çalışır. Kemal ise Seçil’le olan ilişkisini Gül’e açıklama derdindedir.

Faturaları gören Hasan Efendi ise, hemen evle ilgili tasarruf tedbirleri alarak iki aileyi de bunlara uymaya zorlar. Bir yandan da Lütfü’yü gerçek bir işe sokma derdindedir. Ayten’in iş yapmama grevi sürerken kabak Nermin’in başına patlar.

gulumseyeterizle-gulumse-yeter-6-bolum-izle-gulumse-yeter-son-bolum-fragman-izle